Начало / Планирай посещение / Цени и работно време

Планирай посещение:

Цени и работно време за индивидуални посетители

От вторник до неделя 10:00 – 18:00
Музейко и кафе-ресторантът си почиват в понеделник.

Билет за Музейко

Важи цял ден и може да влезете с него многократно в рамките на деня, в който е закупен.
Той ви дава достъп до:

• 3 етажа/13 изложби/над 130 интерактивни игри
Ателиета и научни работилници
• Гардеробчета за багаж
• Стая за повиване и кърмене

Билетът за научните програми в Планетариума е на цена от 2 лв., важи само със закупен билет за Музейко и не подлежи на намаление. Достъпът е за деца над 6-годишна възраст. Капацитетът на Планетариума за всяко шоу е 15 човека.

Билетът за Кулинарна работилница, Керамична работилница, Йога и Отворена лаборатория е на цена от 2 лв., важи само със закупен билет за Музейко и не подлежи на намаление.

Билет след 16:00 - Happy Hour

В специалния Happy Hour цените на билетите са намалени и са на цена от 7 лева за деца и за възрастни.

LIDL Неделя

Всяка втора неделя от месеца, деца и родители могат да посещават Музейко на символичната цена от 2 лева.
Първата LIDL Неделя се състоя на 12 март 2017 година. Повече за иниациативата разберете тук.

Ден на бащата

Всяка последна неделя от месеца, бащите, които доведат децата си в Музейко, ще получат намаление 50% от стойността на своя билет.

Ваучери за посещение

Може да закупите ваучер за еднократно посещение на касите в Музейко. Цената на ваучера за възрастен е 15 лева, а за дете 8 лева. Валидността на ваучерите е до датата, посочена на тях (не повече от 6 месеца).

Годишни и сезонни карти

Неограничен достъп до Музейко за три месеца или цяла година и още специални отстъпки от цените в магазина на Музейко, при празнуване на рожден ден или участие в някоя от ваканционните образователни програми на Музейко. Научете повече за тях тук.

За всички картодържатели с годишни или сезонни карти (закупили карта през 2018 г., която е активна и през 2019 г.), които имат деца под 4 години към датата на посещение на Музейко: Децата Ви под 4 години ще получават гривна за вход без допълнително заплащане (до изтичане валидността на закупената през 2018 г. карта или до навършване на 4 години)