Начало / Ново / SCIENCE PARTY / ПРИВЛИЧАНЕ / 17.02

Ново:

SCIENCE PARTY / ПРИВЛИЧАНЕ / 17.02

Във вечерта на 17 февруари, петък, Музейко кани всички пораснали на третото SCIENCE PARTY с тема: ПРИВЛИЧАНЕ.

Програмата от умни забавления привлича като магнит между 19:30 ч. и 00:30 ч., когато екипът от учени на Музейко ще разкрие какво значи според науката „усещането за химия“ между хората.

НАУКАТА ЗАД ПРИВЛИЧАНЕТО – ПОГЛЕД КЪМ ВЕНЕРА И МАРС

Интерактивните лекции по време на партито ще обяснят каква е ролята на хормоните и как те се отразят на влюбването и на човешките взаимоотношения. Ще разберем дали можем да научим нещо за ухажването от животните и приличаме ли си с птичките и пчеличките в намирането на партньор. На покрива на Музейко ще наблюдаваме разположението на планетите Марс и Венера, за да научим дали астрономията има нещо общо с привличането между мъжете и жените.

ЛЮБОВНИ ПРЕДСКАЗАНИЯ – СОЦИАЛНИ ТАНЦИ – ИЗКУСИТЕЛНИ ДЕГУСТАЦИИ

Ще правим опити, често със самите нас, за да разберем какво казва науката за притегателната сила в любовта. За тези, които се чудят защо не могат да намерят своята половинка, ще има забавни предсказания и актьорски импровизации с гледане на боб и експерименти с гледане в очите. Задържането на партньор на дансинга пък ще стане възможно с минутите за социални танци, в които ще се пробват какви ли не стъпки за супердвижения. По време на цялото парти 1000 NAMES са зад пулта, за да активират привличането с помощта на ритмичните трептения от своята музикална селекция. Между интерактивните лекции, забавните игри и танци, дегустации на вино и кулинарни произведения ще изкушат дори и най-големите въздържатели.

Виж програмата с дейности, които те очакват!

Продажбата на билетите за SCIENCE PARTY: ПРИВЛИЧАНЕ започна на касите в Музейко и онлайн на www.muzeiko.bg. Билетите в предварителна продажба са с цена 20 лв., а на място, в деня на събитието – 25 лв.

SCIENCE PARTY: ПРИВЛИЧАНЕ се организира с подкрепата на DOMAINE BOYAR и APEROL SPRITZ и медийното партньорство на списание БЪЛГАРСКА НАУКА.

Купете онлайн билет сега!

Следете Facebook страницата на събитието за допълнителна информация.

Δ Δ Δ

ДОБРЕ ДОШЪЛ В МУЗЕЙКО, АКО СИ НАВЪРШИЛ 18!
#ГолемитеИграят

Δ Δ Δ